wyposażenie stoisk handlowych

Stoisko handlowe w egzotycznym stylu

Stworzenie wyróżniającego się na tle innych stoiska wystawienniczego nie jest łatwe. W trakcie robienia zakupów w galerii handlowej większość osób skupia się na tym, by kupić co trzeba i wrócić do domu, nie ogląda się za jakimiś stoiskami promocyjnymi. Z kolei na targach wystawienniczych jest duża konkurencja, która też chce się jakoś wyróżnić.

Stoiska od producenta

wyposażenie stoisk handlowychCzy można klientów czymś zaskoczyć? Okazuje się, że niektóre firmy produkujące najlepsze wyposażenie stoisk handlowych mają nie tylko standardową, ale i unikatową ofertę dla wymagających klientów. Hitem będą na pewno stoiska w egzotycznym stylu. Doskonale sprawdzą się jako reklama biura podróży, stoisko promujące akcję w której do wygrania jest podróż do egzotycznego kraju. Można je wykorzystywać przy promocji słodyczy z cytrusami, kosmetykami z morskimi minerałami, a także cokolwiek, co ma być promowane w nadmorskiej miejscowości. Co może znaleźć się na takim stoisku? Niezbędne będą na pewno palmy. Wysokie ,,drzewka” będą widoczne z daleka i zrobią dobre wrażenie na klientach. Dzięki nim szybko można stworzyć egzotyczny klimat na stoisku. Dodatkowo warto wybrać odpowiednie podłoże. Sztuczna trawa będzie dobra tam, gdzie klienci będą czekać na rozmowę z przedstawicielem firmy.

wyposażenie stoisk handlowychSztuczna trawa jest dostępna w rolce lub w ,,płatach:, szybko się rozkłada i przenosi. Na stoisku można wykonać też morze lub plażę. Te pierwsze wykonuje się z pomocą niebieskiej folii, natomiast do stworzenia plaży potrzebny jest tylko piasek. Warto na takim stoisku ustawić zamiast standardowych krzeseł i hokerów np. plażowe leżaki. Zachęcają one do odpoczynku, ładnie się prezentują i wpisują w egzotyczny klimat. Na stoisku trzeba jednak zadbać nie tylko o duże rzeczy, ale także o detale, dzięki czemu stoisko będzie wydawało się bardziej atrakcyjne. Mogą to być sztuczne kokosy na ladzie, czy egzotyczne rośliny (naturalne, nie jak palmy), postawione gdzieś z boku. Takie dodatki nie kosztują wiele, a jednak są dobrze oceniane przez klientów. Dobrze jest zaznaczyć, że samo stoisko też może być jakoś dopasowane do całości. Można postawić na ladę w kolorze soczystej zieleni, na stojaki w kolorze żółci i pomarańczu, czy na stylowe roll-upy z pasującą grafiką.

Podsumowując, wyposażenie stoiska w egzotycznym stylu jest nie tylko możliwe, ale całkiem łatwe do zrealizowania. Przydadzą się sztuczne palmy, leżaki plażowe, kokosy, czy sztuczna trawa lub niebieska folia imitująca wodę. Takie stoisko na pewno przyciągnie wzrok niejednej osoby i będzie dobrze oceniane przez konsumentów.