rusztowanie krause stabilo

Najlepsze rusztowania marki Krause

Niezależnie od tego, czy prowadzi się profesjonalną firmę budowlano-remontową, czy wykonuje się jedynie niewielkie prace remontowe przed domem — w takich sytuacjach niezbędne okaże się rusztowanie. Wybór rusztowania zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika. Kupując rusztowanie należy już określić jego przeznaczenie.

Rusztowanie o dużej nośności

rusztowanie krause stabiloRusztowania do profesjonalnego użytku oraz do sporadycznego korzystania mogą się od siebie nieco różnić. Markowe rusztowanie Krause Stabilo wykorzystywane jest zazwyczaj do użytku profesjonalnego. Rusztowania te polegają na systemie modułowym, dzięki czemu można je rozbudować ponad 14 m w górę. System połączeń zaciskowych, na którym oparta jest cała konstrukcja, w znacznym stopniu ułatwia montaż i demontaż rusztowania, dzięki czemu z łatwością może być obsługiwane przez jednego pracownika. Sprawia to, że rusztowanie Krause Stabilo może być używane nie tylko przez profesjonalne firmy, ale równie dobrze nada się do użytku domowego. Fabrycznie zamontowane połączenia kształtowe można wymienić na połączenia siłowe, według własnych preferencji. Łatwość montażu i demontażu rusztowania, a także jego uniwersalność sprawia, że może być ono dowolnie modyfikowane — w łatwy sposób można zmienić rusztowanie szerokie w wąskie i odwrotnie. Rusztowania Krause cechują się również niezwykłą wytrzymałością i dużą nośnością, nawet do 200 kg/m2.

rusztowanie krause stabiloDo rusztowań można dokupić dodatkowe akcesoria, które jeszcze bardziej ułatwią pracę na wysokościach, takie jak chociażby zestawy kołowe z hamulcami z regulacją wysokości, by zniwelować nierówności podłoża. Dla dodatkowego bezpieczeństwa, szczeble oraz pomosty rusztowań stabilo zostały wyposażone w antypoślizgowe nakładki. Cała konstrukcja wykonana jest w wysokojakościowego nierdzewnego materiału, jakim jest aluminium. Tworzywo to charakteryzuje się lekkością, co w dużym stopniu ułatwia transport. Drugim atutem tego materiału jest jego nierdzewność, dzięki czemu rusztowanie może pozostać na zewnątrz, pozostawione nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Nieco tańszą alternatywą dla modeli Stabilo są rusztowania Krause Protec. Są to konstrukcje przeznaczone raczej dla osób prywatnych, na krótkie prace remontowe na wysokościach, jednak równie łatwo odnajdą miejsce nawet w profesjonalnych firmach remontowych.

Wybór rusztowania powinien być starannie przemyślany, bez znaczenia, czy będzie ono wykorzystywane prywatnie czy profesjonalnie. Rusztowanie to konstrukcja, która powinna być przede wszystkim stabilna, co jest podstawą zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom. Dlatego tak ważne jest, by kupować rusztowania wyłącznie sprawdzonych marek.

Więcej na stronie https://sklep.rubo.pl/