pokój chłopca

Łóżko – samochód to marzenie każdego chłopca

Każdy mały chłopiec już od małego bawi się autami, oraz jest zainteresowany motoryzacją. Łóżka dla chłopców w samochody cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Zdecydowanie dominują auta wyścigowe, ale można spotkać też wozy strażackie czy policyjny wóz. Są zabawne, efektowne a na sam ich widok będzie cieszyła się niejedna dziecięca buzia.

Chłopięce sny w łóżku o wyglądzie samochodu!

łózko Łóżko dziecięce – samochód to efektowny mebel, często pełni dwie funkcje spania oraz zabawy. Jest tak samo wygodne jak klasyczna wersja łóżka, a znaczenie ma tu rodzaj bardziej wyboru odpowiedniego materaca. Modele takiego łóżka mogą mieć imitujące nadwozie pojazdów, „prawdziwe” bądź namalowane koła czy też pojemnik na pościel w formie bagażnika z tyłu pojazdu. Producenci oferują najróżniejsze modele takich łóżek. Dlatego modne łóżko dziecięce dla chłopca z pewnością nie będzie nudne i okaże się ulubionym przedmiotem w pokoju dziecka. Łóżka – samochody najczęściej produkowane są z płyty MDF, są tak samo trwałe i bezpieczne jak te normalne łózka. Warto jednak zwrócić uwagę, jaka farba została użyta do wykonania mebelka — powinny być nietoksyczne, antyalergiczne. Informacje o tym można znaleźć zazwyczaj na opakowaniu od producenta, bądź specyfikacji opisu, gdy już zdecydujemy się na dany model.

pokój chłopcaTego typu łóżka są zabudowane po bokach, zapewnia to bezpieczeństwo, że dziecko w trakcie snu nie wypadnie z niego. Warto przyjrzeć się również dostępnym modelom materaca, by dziecku spało się wygodnie — te są czasami w komplecie z łóżkiem, bądź trzeba materac kupić osobno. W niektórych modelach również, w reflektorach jest możliwość zapalenia światła, co sprawia, że samochód staje się jeszcze bardziej designerski, a dziecko będzie miało dodatkową lampkę nocną. Modele takich łóżek są często niestety nierozsuwane, czyli – „nie rosną razem z dzieckiem”. Ale to nie problem, takie łóżka są często odsprzedawane, za cenę nie wiele niższą od tej gdy zostało łóżko nabyte, oczywiście to różni się od tego jak bardzo łóżko zostało zabrudzone czy jeżeli posiada jakieś uszkodzenia. Łóżko dziecięce – samochód bez problemu można dopasować do koloru ścian i mebli w pokoiku dziecka.

Wybierając takie modele łóżka, spełnimy dziecięcą fantazję. Bez różnicy, czy to będzie łóżko policyjne, strażackie czy też wyścigowe dla każdego chłopca znajdzie się rozwiązanie. Dzięki nieograniczonej wyobraźni najmłodszych, łóżko – samochodowe może stać się strefą wielogodzinnych zabaw. Stawiając na łóżko w tej formie, możemy mieć pewność, że przychodzące w odwiedziny dzieci będą zachwycone i będą chciały mieć również takie samo pomysłowe miejsce do spania.