ładowarka case

Czym wyróżniają się ładowarki CASE?

CASE to jedna z najbardziej znanych firm produkujących maszyny budowlane. Nic dziwnego, istnieje bowiem na rynku już od 176 lat. Ale oczywiście sam czas istnienia nie jest jeszcze wystarczającym powodem, aby twierdzić, że marka ta jest naprawdę dobra. Musi ona to udowadniać swoimi produktami.

Charakterystyka ładowarek CASE

ładowarka caseI tak się dzieje w przypadku CASE, ponieważ maszyny te charakteryzuje najwyższa jakość uzyskana dzięki odpowiedniemu dobraniu komponentów i zastosowaniu najnowszych technologii. Firmy budowlane w całym kraju doceniają między innymi małe ładowarki CASE, które charakteryzują się maksymalną wysokością wysypu 27,5 cm przy 45 stopniach, a maksymalnym zasięgiem wysypu – 7,5 cm. Ponadto łyżka może osiągnąć wysokość 34,50 cm, a głębokość skrawania wynosi 8,5 cm. O takich parametrach można pisać wiele, jednakże o wiele lepsze pojęcie o produktach CASE uzyskamy wtedy, gdy opiszemy dokładnie zastosowane technologie czy komponenty konstrukcji. Na przykład na uwagę zasługuje zastosowany w ładowarkach układ elektroniczny. Dzięki niemu operator urządzenia może szybko i sprawnie kontrolować wiele parametrów maszyny. Komputer pokładowy pozwala między innymi na ustawianie minimalnych oraz maksymalnych obrotów silnika, na zmianę biegów oraz na kontrolę funkcji Rider Control.

ładowarka caseW dodatku kabina jest naprawdę komfortowa – fotel jest wygodny, a szkło zastosowane do budowy kabiny jest hartowane i przy uszkodzeniu nie rozpada się na milion odłamków tylko zachowuje kształt tafli, dlatego jest to rozwiązanie całkowicie bezpieczne dla osoby przebywającej wewnątrz kabiny. Ale to nie wszystko, wspomniany wygodny fotel można dostosować do własnych oczekiwań poprzez regulację pozycji roboczej. Ponadto można przybliżać lub oddalać joysticki sterowania, jak i podpórki na nadgarstki. Dzięki temu możemy stworzyć sobie w kabinie takie warunki, które pozwolą nam na komfortową pracę. To z pewnością przełoży się na naszą wydajność! Warto również wspomnieć o tym, że w budowie kabiny zastosowano wytłumiające mocowania, które nie przenoszą wszystkich wibracji wynikających z działania maszyny. Dzięki temu w kabinie panuje poziom hałasu maksymalnie do 77 dB. Do tego dochodzi możliwość otwierania szyb bocznych, dzięki czemu operator może dogodnie dla siebie wentylować kabinę.

Jak widać, ładowarki CASE zostały idealnie dopracowane. W ich kabinach każda osoba poczuje się komfortowo i bezpiecznie. A przecież komfort operatora wpływa na jego wydajność, dlatego równocześnie możemy liczyć na szybko i sprawnie przeprowadzane roboty ziemne.